ЗВІТ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ПРО РОБОТУ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ТА ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ЗА 2019 РІК.

Дата: 26.03.2020 09:48
Кількість переглядів: 79

Шановні жителі громади! Одним із принципів здійснення місцевого самоврядування в Україні є підзвітність та відповідальність перед територіальною громадою.

Робота Лосинівської селищної ради була спрямовувана на забезпечення збалансованого та стабільного соціально-економічного розвитку об’єднаної територіальної громади на основі раціонального та ефективного використання наявних природних, трудових та фінансових ресурсів, вирішення актуальних проблем життєдіяльності громади, поліпшення добробуту та соціального захисту населення (далі за посиланням...)ЗВІТ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ  ПРО РОБОТУ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ТА ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ  ЗА 2019 РІК.