ЧОРНОБИЛЬ НЕ МАЄ МИНУЛОГО ЧАСУ

  • 562

Проходять роки після аварії на ЧАЕС, а біль не вщухає, тривога не покидає людей. Ще довго ми будемо відчувати на собі наслідки трагедії та чути її дзвони. Вони лунатимуть за тими, кого вже немає, хто заплатив за чиюсь помилку своїм здоров’ям, життям.

Лише завдяки подвигу звичайних людей, які ризикуючи власним життям і здоров’ям, вся Україна і світ були врятовані від подальшого поширення радіації. До ліквідації наслідків аварії було залучено 600 тис. громадян, зокрема і мешканці нашої громади.

Цього року 26 квітня виповнюються 34-і роковини Чорнобильської катастрофи. З нагоди Дня вшанування учасників ліквідації Чорнобильської катастрофи відбулося покладання квітів до підніжжя пам’ятника ліквідаторам аварії на ЧАЕС. Низький уклін усім ліквідаторам Чорнобильської катастрофи. Вічна пам’ять і шана тим, хто ціною власного життя захистив майбутнє.

Дзвони Чорнобиля ніколи не стихнуть, бо Чорнобиль не має минулого часу. Чорнобиль– то пекуча рана України.

З нагоди Дня вшанування учасників ліквідації Чорнобильської катастрофи  відповідно до Програми соціального захисту населення на 2020рік  ліквідаторам  виплачена одноразова матеріальна допомога.

Виконавчий комітет Лосинівської селищної ради

Інші новини

Всі новини