ПРО ШКІДЛИВІСТЬ ВИКОРИСТАННЯ ШТУЧНИХ КВІТІВ НА КЛАДОВИЩАХ

  • 641

 В останні десятиліття виникла традиція прикрашати могили на кладовищах штучними квітами. З одного боку людям дуже зручно прикрашати могили  недорогими гарними квітами, які не в’януть і не потребують додаткового догляду майже протягом року. Особливо цю зручність відчувають ті люди, які живуть далеко від поховань своїх рідних.

Але з іншого боку пластикові квіти несуть негативні наслідки для екології. Їх спалюють, чим спричиняється виділення численних токсичних речовин, зокрема діоксин, що є дуже шкідливим для довкілля та небезпечним для здоров’я і життя людей, може призвести до виникнення ракових захворювань.

Питання  «Про шкідливість використання штучних квітів на кладовищах » було розглянуто  на засіданні  виконавчого комітету  Лосинівської селищної ради, де прийняте відповідне рішення. (З даним рішенням можна ознайомитися за посиланням:  https://losynivska-gromada.gov.ua/rishennya-vikonavchogo-komitetu-16-41-25-13-04-2017/ ).

Радимо пластикові квіти замінити на живі квіти чи паперові, сухоцвіти тощо. Вони прослужать довше, не нашкодять здоров’ю та збережуть довкілля.

Пам’ятаймо, що наші вчинки є прикладом для наслідування прийдешніх поколінь і саме від нас залежить, який спадок залишимо нашому майбутньому.

         Тож будьмо свідомими та відповідальними!

Виконавчий комітет Лосинівської селищної ради