6 травня 2020 року начальник відділу ЖКГ Анатолій Литовченко приймав участь у 5-му вебінарі з теми: «Основи муніципального енергоменеджменту». Онлайн навчання організоване в рамках проекту «Енергоефективність у громадах ІІ», що впроваджується в Україні за дорученням Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) компанією «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH».

Під час 5-го вебінару розглядалося питання: «Як постійно вимірювати та перевіряти споживання енергії?- Енергетичний моніторинг та звітність». Також було проведено  ще 4 вебінари  з теми: «Основи муніципального енергоменеджменту» у яких начальник відділу ЖКГ Анатолій Литовченко приймав участь:

Вебінар 1: «Як розпочати роботу? - Управління та принципи прийняття рішень для впровадження успішного енергоменеджменту»

Вебінар 2: «Визначення енергозатратних об'єктів.- Важливість збору та оцінки даних»

Вебінар 3: «Покращення системи енергоменеджменту – Безкоштовні та недорогі заходи для заощадження енергії»

Вебінар 4: «Поглиблення знань у сфері енергоменеджменту. Підвищення потенціалу відповідального за будівлю»