ГОЛОВА ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОДА АНДРІЙ ПРОКОПЕНКО ЗАВІТАВ ДО ЛОСИНІВКИ

• 304

6 травня, голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко разом із заступником голови ОДА Олександром Савченком здійснив робочу поїздку Ніжинщиною.Зокрема побував  і в Лосинівській об’єднаній територіальній громаді.

Гості селища познайомились з роботою ТОВ «Агрофірма «Лосинівська», молочно-товарної ферми та заводу для приготування комбікорму для ВРХ, дізналися про інноваційні методи, що запроваджуються на підприємстві.

Далі відвідали Лосинівську ЗОШ І-ІІІ ст., яка є найбільшою за кількістю  учнів  у Ніжинському районі. Обговорили проблеми школи та шляхи їх вирішення. Губернатор ознайомився з матеріально-технічною базою закладу освіти, побував у кімнаті спортивної слави, класах та шкільній їдальні. Андрій Прокопенко відмітив, що приміщення школи старі, але оновлюються як зовні, так і з середини. Він  побажав успіхів дирекції школи, а також запевнив про фінансову підтримку для облаштування та ремонту навчального закладу.

Фото: Андрій Прокопенко