ЩОДО ПРИЗОВУ НА СТРОКОВУ ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ

  • 416

З 01 травня  по 31 липня 2020 року проводиться призов громадян на строкову військову службу.

Відповідно до наказу військового комісара Ніжинського об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки щодо призову громадян на строкову військову службу у травні-липні 2020 року призовникам, які мешкають на території міста Ніжин, Ніжинського району та підлягають призову на строкову військову службу, необхідно прибути на призовну дільницю за адресою: Чернігівська область, місто Ніжин, вул. Редькинська, 6 у встановлений час з документами, що зазначені в повістках.

Громадяни, які не отримали особистих повісток для призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути до Ніжинського об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки до 01 червня 2020 року,  та мати при собі документи, які посвідчують особу.

 Громадянам, які підлягають призову на строкову військову службу і тимчасово перебувають за територією Ніжинського району, негайно повернутися до місця постійного проживання та з’явитися у Ніжинський об’єднаний міський територіальний центр комплектування та соціальної підтримки для проходження призовної комісії.

Ніжинський об'єднаний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки

Інші новини

Всі новини