ЗВЕРНЕННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ

  • 337

Шановні мешканці громади! 22 травня  було прийнято рішення про поетапне послаблення карантинних заходів на території Лосинівської ОТГ  на основі загальної епідемічної ситуації в Чернігвській області та рішень Уряду. З 23 травня  відновлюються транспортні пасажирські перевезення, починаючи з першого червня розпочинають роботу дитячі садки.

Я ще раз хочу сказати слова вдячності всім, хто понад два місяці сумлінно дотримувався вимог карантину. І нам вдалося не допустити поширення коронавірусу на території Лосинівської ОТГ.

Але я особисто і наші лікарі занепокоєні загальним настроєм безпечності у мешканців громади — не всі носять захисні маски, не дотримуються соціальної дистанції.

Хочу наголосити, головне — це безпека та здоров'я кожного з нас. Ми всі втомилися від обмежень, всім хочеться вийти на роботу та повернутися до звичного ритму життя. Сьогодні ми пом'якшили карантин, але всі мають пам'ятати: з послабленням карантину коронавірус нікуди не зник!

Карантин по країні триває до 22 червня і залишилось обов’язковим носіння в громадських місцях захисної маски, що закриває ніс та рот, та документів, які посвідчують особу, тримання дистанції та правил особистої гігієни.

 Будьмо відповідальними!

Бережіть себе та своїх близьких!

З повагою,

                     Володимир Андрієць,      

     Лосинівський селищний голова

Інші новини

Всі новини