ВІДБУЛОСЬ ТЕРМІНОВЕ ЗАСІДАННЯ ОПЕРАТИВНОГО ШТАБУ

  • 459

Сьогодні, 3 червня 2020 року, відбулось засідання оперативного штабу щодо надзвичайної ситуації, а саме про факт перебування на самоізоляції осіб с. Леонідівка, в яких виявлено захворювання COVID-19. Засідання очолив керівник штабу – селищний голова Володимир Андрієць. Було вирішено:

  • Посилити дезінфікуючі заходи  в громадських місцях та закладах соціальної сфери;
  • Керівникам організацій, підприємств, установ та приватних підприємств, що знаходяться на території Лосинвської селищної ради проводити посилений контроль за всіма суб’єктами господарювання щодо дезінфекції приміщень, прилеглої території та реалізації продуктів харчування в фасованому та ізольованому вигляді;
  • Постійно проводити інформаційно-роз’яснювальну роботу  серед населення щодо дотримання «маскового режиму», соціальної дистанції та проведення дезінфікуючих заходів.  

В разі визначення осередком спалаху коронавірусу с.Леонідівка, підготувати все необхідне для встановлення КПП на відповідній території.

      Протокол штабу: 

 https://rada.info/upload/users_files/04412461/a6bef58a1bf79bf1010b7d36274e43b2.pdfВиконавчий комітет Лосинівської селищної ради