ПОВІДОМЛЕННЯ

  • 356

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту-проекту рішення сесії "Про встановлення та затвердження місцевих податків та зборів на території Лосинівської селищної ради на 2021 рік".

Проект регуляторного акта - рішення сесії «Про встановлення та затвердження місцевих податків та зборів на території Лосинівської селищної ради на 2021 рік».

Розробник проекту -  відділ фінансів та бухгалтерського обліку  Лосинівської селищної ради.

Мета проекту - встановлення на території Лосинівської селищної ради місцевих податків та зборів у відповідності до Податкового кодексу України та з урахуванням вимог Закону України «Про засади державної  регуляторної політики у сфері господарської діяльності».

Пропозиції та зауваження приймаються розробником проекту в письмовій формі за поштовою адресою: 16663, смт. Лосинівка, вул. Шевченка, 2;

Строк отримання пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акта становить 1 (один) місяць з дня його оприлюднення .

З проектом рішення та аналізом регуляторного впливу можна ознайомитися  на офіційному веб-сайті Лосинівської селищної ради за посиланням: https://losynivska-gromada.gov.ua/proekt-miscevi-podatki-i-zbori-na-2021-15-44-46-12-06-2020/