ШАНОВНІ ДЕПУТАТИ ЛОСИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата: 18.06.2020 12:24

Запрошуємо Вас взяти участь у  засіданні 42 сесії 8 скликання Лосинівської селищної ради, яка відбудеться 25 червня 2020 року о 13:00 год. в приміщенні Лосинівської селищної ради.

ПОВІСТКА ДЕННА

1.Про хід виконання Плану соціально-економічного розвитку Лосинівської селищної ради за  І квартал 2020 року.

2.Про виконання селищного бюджету Лосинівської селищної ради за І квартал 2020 року.

3.Про внесення змін до рішення 36 сесії 8 скликання  від 20.12.2019 року «Про затвердження селищного бюджету на 2020 рік».

4. Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності територіальної громади Лосинівської селищної ради на 2020 рік.

5.Про передачу подрібнювача гілок на баланс КП «Благоустрій» Лосинівської  селищної ради .

6. Про умови оплати праці селищного голови.

7.  Про затвердження положення про преміювання працівників Центру надання соціальних послуг Лосинівської селищної ради.

8. Про затвердження рішень виконавчого комітету Лосинівської

селищної ради , прийнятих в міжсесійний період.

9. Про затвердження розпоряджень селищного голови , прийнятих в міжсесійний період.

10.  Земельні питання .

11.Розгляд заяв.