ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ «СОНЕЧКО» ГОТУЄТЬСЯ ДО ВІДКРИТТЯ

Дата: 01.07.2020 11:20
Кількість переглядів: 402

Зовсім скоро вийде з карантину ЗДО «Сонечко». Гомінким дитячим сміхом наповниться подвір'я і групи садочку. Але для того щоб діти перебували у безпечних умовах у закладі триває підготовка до його відкриття. Це дуже відповідальний і важливий процес. Відновити роботу закладу після такої перерви - це непроста і нелегка справа. І тут повинно бути - як ніколи - взаєморозуміння всіх, адже усе це робиться заради безпеки і дітей, і дорослих.

Щоб діти та персонал перебували у безпечних умовах, а  робота закладу дошкільної освіти відповідала усім  санітарно-гігієнічним  вимогам,  під час карантину здійснено  великий об’єм робіт. Під час перевірки, директор ЗДО «Сонечко» Ткач Ніна  Іванівна показала, як планують виконувати рекомендації уряду: як проводитимуть температурний скринінг дітям та вихователям, дезінфікуватимуть малечі руки тощо.

Тепер у дитячих групах відсутні килими та м'які іграшки. Вихователям діти передаються на подвір’ї закладу лише після успішного проходження безконтактного температурного скринінга. Температурний контроль проходять і працівники закладу. Для забезпечення соціальної дистанції, при вході на територію садочка нанесена спеціальна розмітка.

У приміщеннях часто проводиться дезінфекція поверхонь, вологе прибирання та провітрювання. Налагоджений централізований збір використаних засобів індивідуального захисту  й паперових серветок у різні контейнери з кришками та одноразовими пакетами.

Освітній процес організовано так, аби діти більше часу перебували на свіжому повітрі, обмежено заняття та ігри, котрі потребують  безпосереднього фізичного контакту. Вихователі постійно перебуватимуть в масках та рукавичках. Колектив закладу пройшов чіткі інструктажі стосовно нових правил та обмежень.