Чернігівська область, Ніжинський район

ВІДКРИТИЙ ЧЕМПІОНАТ НІЖИНСЬКОГО РАЙОНУ З ФУТБОЛУ ( 6-ТУР )

Дата: 13.07.2020 16:43
Кількість переглядів: 656

Лосинівська об’єднана територіальна громада в Чемпіонаті Ніжинського району представлена двома командами: ФК «Лосинівка» та ФК «Рід» с. Сальне. Через карантин проведення змагань у смт. Лосинівка переносилось декілька разів. Нарешті у суботу 11 липня стадіон смт. Лосинівки приймав гостей та вболівальників.

Фото без опису

День видався дуже спекотний, але ще спекотніше було на футбольному полі. Обидві команди завзято боролися за перемогу. Перша частина гри закінчилась з рахунком 0:2 на користь команди «Рід», але вже на перших хвилинах другого тайму лосинівчани відігрались. В підсумку гра закінчилась з рахунком 3:2 на користь команди ФК «Лосинівка».

Футболісти вдячні вболівальникам, які палко підтримували свої команди, а також вдячні  за фінансову підтримку Сергію Селютіну, Президенту футбольної команди «Лосинівка» та Миколі Чуприні  керівнику СТОВ «Рід».

Тож бажаємо всім спортсменам успіху та подальших перемог.