СТЕЖКАМИ РІДНОГО КРАЮ

Дата: 06.08.2020 14:23

5 серпня 2020 року в селі Сальне відбувся велопробіг «Стежками рідного краю». У заході взяло участь 30 учасників. І дорослі, і діти отримали велике задоволення від подорожі рідним селом, його околицями.

Після  велопробігу всіх чекав смачний куліш та солодкий стіл. Велика подяка директору ТОВ «УкрАгроРозвиток» Василю Снісаренку за фінансову підтримку заходу, головному інженеру  СТОВ «Рід» Олександру Калініченку, за змістовну розповідь на КЗСі про шлях хліба від поля до столу, Єфросинії Голубовській за смачний козацький куліш та Ользі Андріяш за святково накритий стіл. Захід організований та проведений старостою с.Сальне та Садове Ніною Броварчук та завідуючою сільським клубом Оленою Ініною.

Староста сіл Сальне та Садове

Ніна Броварчук