ШАНОВНІ ДЕПУТАТИ ЛОСИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата: 18.08.2020 14:07

Запрошуємо Вас взяти участь у  засіданні 44 сесії 8 скликання Лосинівської селищної ради, яка відбудеться 21 серпня 2020 року о 13:00 год. в приміщенні Лосинівської селищної ради.

ПОВІСТКА ДЕННА

1.Про хід виконання Плану соціально-економічного розвитку Лосинівської       селищної ради за І півріччя 2020 року.

2. Про виконання селищного бюджету Лосинівської селищної ради  за І півріччя 2020 року.

3.Про внесення змін до рішення 36 сесії 8 скликання  від 20.12.2019 року «Про   затвердження селищного бюджету на 2020 рік».

4. Про передачу іншої субвенції з селищного бюджету районному бюджету.

5.Про затвердження проектно-кошторисної документації.

6. Про включення потенційного об'єкта оренди до Переліку першого типу.

7. Про припинення права користування земельної ділянки.

8. Про надання дозволу на складання технічної документації.

9.  Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

10.Про затвердження технічної документації та про надання земельної ділянки  у власність.

11.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання у власність.

12. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж в натурі (на місцевості) земельної ділянки громадянину – власнику сертифіката на право на земельну частку (пай).

13.Про затвердження технічної документації із землеустрою, виділення в натурі (на місцевості) земельної ділянки та реєстрацію права власності на земельну ділянку громадянину-власнику сертифіката на право на земельну частку (пай).

14. Про  передачу в оренду земельної ділянки.

15. Про внесення змін до рішення  38сесія   сесії 8 скликання Лосинівської селищної ради від 19.03 2020 року  «Про надання дозволу на складання технічної документації».

16.Розгляд заяв.

17. Інші питання.