ПРИВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З НАГОДИ ДНЯ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА УКРАЇНИ

Дата: 21.08.2020 14:55

Шановні жителі громади! Сердечно вітаю Вас з Днем Державного Прапора України. Наш прапор – це символ свободи і незалежності, слави і відродження України. Його маємо берегти і шанувати як найвищу національну святиню.

Благородні синій і жовтий кольори неба і пшениці символізують велику працю наших людей. Сьогодні під благословенням Українського Прапора будуємо справедливий лад, творимо загальнодержавні і суспільні звершення, досягаємо мистецьких і спортивних успіхів. З жовто-блакитним прапором наші захисники сьогодні ідуть у бій за незалежність і єдність України

Нехай завжди гордо майорить над Батьківщиною стяг нашої волі, єдності та могутності Українського народу.

У цей святковий день бажаю усім нам миру, міцного здоров'я, успішної реалізації далекосяжних планів, благополуччя та добра в кожну оселю.

Слава Україні!

З повагою,