ВІДБУЛИСЯ УРОЧИСТІ ЗАХОДИ З НАГОДИ ДНЯ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА ТА 29-Ї РІЧНИЦІ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

  • 492

Днями Україна відзначала два великі національні свята - День Державного Прапора та День Незалежності України. Урочистості з нагоди Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України відбулися біля адмінбудівлі Лосинівської селищної ради.

Селищний голова Володимир Андрієць щиро привітав усіх присутніх  з Днем Незалежності України та Днем Державного Прапора України, який урочисто було піднято під звуки Державного Гімну України представниками Молодіжної Ради Лосинівської ОТГ.

Селищний голова нагородив грамотами та подяками кращих представників різних галузей за сумлінну працю, значний внесок в соціально-економічний розвиток громади, добросовісне виконання своїх функціональних обов’язків, професіоналізм та з нагоди Дня Державного Прапора України та 29-ї річниці незалежності України.

Доброю традицією під час урочистостей стало вручення паспортів громадянина України юнакам та дівчатам, яким виповнилось 14 років. Найважливіші документи у своєму житті з рук селищного голови  отримали Анастасія Солом’янюк, Андрій Романченко, Олександр Плакса.

Відбулося покладання квітів до пам’ятників Т.Г.Шевченка, Невідомому солдату, воїнам- інтернаціоналістам та воїнам Афганцям.

Виконавчий комітет Лосинівської селищної ради

Інші новини

Всі новини