ЩОДО ЗАХВОРЮВАНОСТІ НА COVІD-19 У НІЖИНСЬКОМУ РАЙОНІ

  • 310

За інформацією Ніжинського міськрайонного відділу Чернігівського обласного лабораторного центру Міністерства охорони здоров’я України в період з 14.08.2020  по 23.08.2020  на COVID-19 захворіло 17 осіб,  з яких 1 дитина до 17 років. На стаціонарному лікуванні знаходиться 10 осіб та на амбулаторному лікуванні під наглядом сімейних лікарів – 7 осіб. Рівень захворюваності в 6 раз вище, ніж за минулий тиждень.

  Встановлений медико-санітарний нагляд за 64 особами, що контактували з хворими на COVID-19 (знаходяться на самоізоляції).

З початку року по Ніжинському району зареєстровано 44 випадки захворювання на COVID-19  (з них 10 осіб або 22,7% - медичні працівники, із них 4 - медичний працівник працює в ЛПЗ району).

 Одужало 22 особи, на стаціонарному лікуванні знаходиться 10 осіб, на амбулаторному лікуванні – 12 осіб.

З метою активного виявлення хворих на COVID-19 серед населення району, вірусологічною лабораторією ДУ «Чернігівський ОЛЦ МОЗ України» за минулий тиждень виконано 67 досліджень біологічного матеріалу методом ПЛР.

 

Шановні громадяни!

Просимо неухильно виконувати рекомендації Міністерства охорони здоров’я, а саме: дотримуватися соціальної дистанції, правил особистої гігієни, уникати скупчення людей та використовувати захисні маски у громадських місцях. У разі виявлення у себе перших симптомів ГРВІ НЕГАЙНО звертатися до лікаря!

Бережіть себе та своїх близьких!