ВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ НАФТОВОЇ, ГАЗОВОЇ ТА НАФТОПЕРЕРОБНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ
Дата: 13.09.2020 07:22
Кількість переглядів: 642
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04412461/3e172df6bf06cf911b56af23c19d3087.jpg)
Шановні працівники нафтових та газових підприємств України! Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості – важливої складової частини паливно-енергетичного комплексу держави, динамічний розвиток якого – це запорука успішної перебудови економіки України, гарант її національної безпеки. Сердечно вітаю всіх, хто віддав свою працю у минулому і трудиться зараз у нафтогазовій галузі нашої Держави! Бажаю міцного здоров’я, добра і щастя, родинного благополуччя, успіхів у нелегкій роботі!
З повагою, селищний голова Володимир Андрієць
« повернутися