29 СІЧНЯ УКРАЇНЦІ ВІДЗНАЧАЮТЬ ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ГЕРОЇВ КРУТ

  • 762

Сьогодні минає 100 років  від пам’ятного бою  на Чернігівщині. Недалеко від залізничної станції Крути у 1918 році відбувся бій, що на довгі роки став одним із символів боротьби українського народу за свободу і незалежність.Ця героїчна й водночас трагічна подія знаменувала початок нової епохи національного пробудження українців, усвідомлення нашого права жити на власній землі та святого обов’язку — боронити її.

Вчора 28 січня 2018 року на території Меморіального комплексу «Пам’яті Героїв Крут» - відбулася церемонія з відзначення  100 – річчя героїчного бою під Крутами. У заході з вшанування Героїв Крут взяли участь Віце-прем’єр-міністр України - Павло Розенко, Міністр культури України - Євген Нищук, Міністр молоді та спорту України - Ігор Жданов, голова обласної державної адміністрації - Валерій Куліч, голова обласної ради - Ігор Вдовенко,  голова Ніжинської районної ради - Олег Бузун та головою Ніжинської РДА – Вячеслав Івашин. Захід відвідали і представники з нашої громади, селищний голова Володимир Андрієць та депутати Лосинівської селищної ради Валерій Калініченко та Сергій Дяченко.

Україна пишається молодими Героями. Пам’ять про них, як і та велична слава, за яку вони боролися – невмируща. Вічна їм слава.

                                                                                                                          Виконавчий комітет Лосинівської селищної ради.