ПРИВІТАННЯ ЛОСИНІВСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ ВЧИТЕЛЯ

Дата: 29.09.2017 16:15

Дорогі вчителі, працівники та ветерани педагогічної праці!

День вчителя - всенародне свято, яке пов'язане з безмірною вдячністю своїм наставникам.
Бути педагогом - це покликання, це доля. Тільки людина з тонкою душею і величезним багажем знань може донести до юних умів найважливіше, допомагаючи добрим словом та вибором життєвого шляху.
У всі часи ви знаходитесь в центрі суспільного життя, є хранителями знань, культури і вищих духовних цінностей. Ваші професіоналізм, мудрість та терпіння безцінні.
Бажаємо успіхів усім, хто вносить свій внесок у розвиток галузі освіти, а значить і в майбутнє громади та всієї України. Будьте мудрими і справедливими, і нехай ваш вчительський талант зможе реалізуватися повною мірою. Хороших, добрих, творчих вам учнів!

З Днем Учителя, дорогі вчителі!

З поваго

Селищний голова Володимир Андрієць