ГУМАНІТАРНА ДОПОМОГА МЕШКАНЦЯМ ГРОМАДИ

Дата: 12.10.2017 16:26

Небайдужі люди мешкають в нашій громаді, які  піклуються та допомагають  незахещеним верствам населення. Депутат обласної ради Шматок Микола Миколайович вже не один рік поспіль співпрацює  з всеукраїнським  гуманітарним фондом «Серце до серця».Цього разу був переданий інвалідний візок для мешканки с. Шатура Багнюк Ярослави Миколаївни, яка має І-А групу інвалідності з дитинства. Разом із старостою  Петренко Людмилою Федорівною, депутатом обласної ради  Шматком Миколою Миколайовичем, представником Лосинівської селищної ради відвідали сім'ю та вручили інвалідний візок для пересування Ярославі. Догляд за дівчиною здійснює її мама –  Лідія Григорівна, яка була щиро вдячна  за допомогу, підтримку та небайдужість.

Виконавчий комітет Лосинівської селищної ради.