07 квітня 2017 року в м. Ніжині відбувся конкурс-премія «Гордість району»

  • 755

      07 квітня 2017 року в м. Ніжині відбувся конкурс-премія «Гордість району». Конкурс проводився в Ніжинському  академічному театрі ім. М.Коцюбинського. В урочистій церемонії нагородження переможців та лауреатів конкурсу-премії «Гордість району 2017» від Лосинівської об’єднаної територіальної громади брали участь 4 номінанти:

    

Кошарна Наталія Андріївна, секретар Лосинівської селищної ради, яка стала лауреатом в номінації «Місцеве самоврядування»Гавриляко Валентина Григорівна, директор Лосинівського будинку культури, яка стала лауреатом у номінації «Культура і мистецтво»Авраменко Ніна Дмитрівна , вчитель історії Лосинівської ЗОШ І-ІІІ ст. переможець у номінації «Освіта»Сонець Лідія Петрівна, соціальний працівник смт. Лосинівка територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) УСЗН Ніжинської РДА,переможець у номінації
«Соціальний захист»

Всі номінанти дійсно заслуговують на повагу в громаді. Є ким пишатися й на кого рівнятися. Працелюбні, чуйні, добропорядні, знають свою справу, віддані своїй роботі, завжди прийдуть на допомогу. Ми пишаємося, що в нашій громаді є такі люди.