ВІДКРИТИЙ УРОК

  • 666

20  березня 2018 року спеціаліст відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Макобрей В.В. та фахівець фізкультурно-оздоровчої та спортивної діяльності відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту відвідали Лосинівську ЗОШ І-ІІІ ст. з метою вивчення системи роботи вчителя фізичної культури Руденка Володимира Миколайовича, який атестується в цьому році на присвоєння вищої кваліфікаційної категорії.

Вчитель провів показовий урок фізичної культури з учнями 6-А та 6-Б класів, які змагалися між собою у формі естафети. Команди складалися із 10 учнів, кожна команда мала свою емблему та девіз. Під час змагання проходили такі спортивні естафети: «Теоретична», «Хто швидше», «Садіння та збір картоплі», «Переправа», «Баскетбольна», «Футбольна», «Хокейна», «Бадмінтонна», «Комбінована», «Стрибуни», «Влуч у ціль», а також змагання у перетягуванні канату. Діти залюбки брали участь у змаганнях, а присутні гості та вболівальники активно вболівали за гравців своїх команд.

Володимир Миколайович показав свою високу професійну майстерність у підготовці  та проведенні уроку, а також переможцям вручив призи придбані за власний кошт.

Фахівець фізкультурно-оздоровчої та спортивної діяльності

О.А. Талалаївська