ВСЕУКРАЇНСЬКІ ЗМАГАННЯ

  • 313

З 17 по 20 вересня 2020 року на спортивних змаганнях в смт. Ворохта Івано-Франківської області Чернігівщину представляла команда Лосинівської об’єднаної територіальної громади. Як уже повідомлялось раніше, наші спортсмени вибороли перше місце на змаганнях за «Краще спортивне село 2020».

  Мальовничий край Івано-Франківщини радо зустрічав гостей. Засновники заходу вітали учасників змагань хлібом та сіллю. В турнірі приймало участь 20-ть областей України. Наша команда в складі 12-ти чоловік була вперше на Всеукраїнських змаганнях. Захід проводився цікаво та різноманітно. Спортсмени змагалися в таких видах спорту, як міні футбол, шашки,  шахмати, настільний теніс, гірьовий спорт та волейбол. Лосинівська команда гідно представила свою область, зокрема потрапила в півфінал з міні футболу. Наші спортсмени дуже раді, що відвідали Карпатський край. У вільний час від змагань вони мали змогу піднятися в гори та покупатися в гірській річці.

  Атмосфера турніру надихнула всіх учасників на посилені тренування, щоб на майбутнє мати можливість не лише змагатись на Всеукраїнських змаганнях, а займати призові місця. Поїздка відбулася за підтримки голови Ніжинської районної організації ВФСТ «Колос» Олексія Чернети, селищного голови  Володимира Андрійця та вчителя фізичного виховання Володимира Руденка.

     

Фахівець фізкультурно-оздоровчої та спортивної роботи

Наталія ГАВРИШ