ВІТАННЯ  СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З ВСЕУКРАЇНСЬКИМ ДНЕМ ДОШКІЛЛЯ

  • 404

Шановні вихователі та працівники дошкільних навчальних закладів громади! Вітаю Вас з професійним святом –  Всеукраїнським днем дошкілля!

      Дошкільний вік - особливо важливий і відповідальний період у житті дитини, коли формується особистість і закладаються основи здоров’я.

   Благополучне дитинство і подальша доля кожної дитини залежить від мудрості вихователя, його терпіння, уваги до внутрішнього світу дитини. За допомогою своїх вихователів дошкільнята пізнають секрети навколишнього світу, вчаться любити і берегти свою Батьківщину.

    Вихователь – у цьому слові сконцентровано все: вдача, фах, талант, майстерність, любов, снага, відданість. Наші вихователі – прекрасні і неповторні, поступливі і непохитні, спроможні радіти і бачити прекрасне, незважаючи на різні життєві обставини.

Дорогі працівники дошкільного виховання! Щира подяка всім Вам за щоденну самовіддачу, благородну любов і турботу, віддане служіння улюбленій справі, терпіння, мудрість, наполегливість і високий професіоналізм. Нехай життя ваше буде наповнене щастям, добробутом та натхненням,  в оселі вашій панують світло і злагода,  в серці - добро і мудрість, а в житті - достаток і удача. Міцного здоров’я вам та натхнення, а найголовніше – відчуття вдячності за свою роботу від дітей, та батьків.

З повагою,

селищний голова Володимир Андрієць