З ТУРБОТОЮ ПРО ЛЮДЕЙ ПОХИЛОГО ВІКУ

Дата: 01.10.2020 15:56
Кількість переглядів: 160

Непомітно, але впевнено вступає у свої права осінь. І саме тепер, коли осінь-чарівниця порозвішувала на гілочках золоті листя, відмічають День людей похилого віку та День ветерана.

Ця дата – не нагадування про вік, а чудова можливість сказати теплі слова вдячності батькам, ветеранам війни, праці, пенсіонерам, старшим мешканцям  за вклад в розвиток нашої країни, за багаторічну добросовісну працю, доброту та мудрість.

Сьогодні  01 жовтня 2020 року  в рамках відзначення Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана, керуючий справами (секретар) виконавчого комітету  Лосинівської селищної ради - Олена Боровик, директор центру надання соціальних послуг  Лосинівської селищної ради- Лариса Костюченко, старости та соціальні робітники відвідали  17 одиноких людей похилого віку, яким за 90 років. Звертаючись до кожного, в першу чергу засвідчили свою шану і повагу старшим людям. Подякували за їх працю, доброту,  мудрість і терпіння. Побажали міцного здоров’я, миру, довголіття, поваги, шани від рідних і близьких та вручили продуктові набори, що містили продукти першої необхідності.