Шановні працівники юридичної сфери! Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня юриста. На вас покладено велику місію – стояти на сторожі конституційних прав і свобод громадян України.

Впевнений, що юристи України, яким властиве усвідомлення почуття відповідальності, й надалі вірно служитимуть інтересам України та її громадян, з честю примножуватимуть славні традиції своєї професії, докладатимуть зусиль задля утвердження на теренах краю ідеалів верховенства права та справедливості.

Прийміть слова глибокої вдячності за високий професіоналізм, активну участь у поширенні правових знань та посиленні соціального захисту наших громадян.

Бажаю вам міцного здоров’я, щастя, життєвих гараздів, благополуччя та нових професійних перемог.

З повагою,

селищний голова Володимир Андрієць