ВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З ВСЕСВІТНІМ ДНЕМ ПОШТИ

Дата: 09.10.2020 09:23

Шановні працівники поштового зв’язку! Щиро вітаю Вас із Всесвітнім Днем пошти!

Забезпечуючи надійний зв’язок між селами, містами, країнами, континентами, Ви об’єднуєте людей, розділених тисячами кілометрів. Ваша глибока відданість своїй справі, високий професіоналізм, оперативність і відповідальність є запорукою розвитку поштового зв’язку нашої держави.

Приємно усвідомлювати, що в час мобільного зв’язку та Інтернету, поштовий зв’язок не втрачає свого значення, скорочуючи відстані і зберігаючи тепло людського спілкування.

Важко переоцінити те соціальне навантаження, яке ви, працівники пошти, несете на собі, приймаючи і обробляючи кореспонденцію, доставляючи передплатникам газети і журнали, пенсії та грошові допомоги, приймаючи оплату за комунальні та інші послуги.

Вітаючи зі святом, дякую за вашу сумлінну працю і бажаю вам  міцного здоров’я, довголіття, особистого щастя, достатку в родинах та успіхів у роботі.

З повагою,

селищний голова Володимир Андрієць