Під покровом Пресвятої Богородиці, в День українського козацтва ми тепер відзначаємо День захисника України. Це день пам’яті і пошани всіх, хто впродовж століть боровся за свою землю і відстоював суверенітет України. У цей день ми висловлюємо подяку всім захисникам  нашої Вітчизни.

14 жовтня 2020 р.,біля Лосинівського будинку культури  відбулися урочисті заходи з нагоди Дня захисника України.  Схиливши голови в скорботі, присутні  вшанували пам'ять героїв, які віддали своє життя за Україну та поклали квіти до пам’ятних знаків.

  Зі святом всіх присутніх привітав селищний голова  Володимир Андрієць, побажав родинного щастя, затишку, козацького здоров’я, невичерпної енергії, оптимізму та мирного неба над головою.

Під час заходу було нагороджено дипломами переможців конкурсу дитячих малюнків «Мій казковий герой».

І місце – Поліна Прокопенко, учениця 6-А класу Лосинівської ЗОШ І-ІІІст.;

ІІ місце – Максим Пономаренко, учень 2 класу Сальненського НВК «ЗНЗ-ДНЗ» І-ІІІ ст.;

ІІІ місце – Черничко Адріанна, учениця 7 класу Сальненського НВК «ЗНЗ-ДНЗ» І-ІІІ ст.;

Всі діти, які приймали участь в даному конкурсі були нагороджені символічними подарунками.

  Святковий захід було продовжено концертною програмою від працівників відділу культури та туризму Лосинівської селищної ради, учнів Лосинівської ЗОШ І-ІІІ ст. під керівництвом Валерія Дерев’янка та гостем заходу, артистом філармонійного центру, народним співаком, лауреатом Державної премії імені Тараса Шевченка – Василем Нечепою.

Також, з нагоди Дня захисника України та Дня українського козацтва, була проведена акція «Посади дерево», за підтримки Василя Григоровича Нечепи, який для Лосинівки подарував із власної колекції близько 200 саджанців дерев різного виду. Дерева були висаджені в центрі селища та на території Лосинівської ЗОШ І-ІІІст. Дякуємо всім хто приєднався до акції.

Виконавчий комітет Лосинівської селищної ради