З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ ПРИВІТАЛИ ПРАЦІВНИКІВ СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ

Дата: 30.10.2020 13:23
Кількість переглядів: 249

Осінньої пори, у першу неділю листопада відзначають професійне свято працівники соціальної сфери. Це свято людей, які кожного дня віддають тепло своїх сердець і піклування про найменш захищені верстви населення.

З-поміж найголовніших завдань, які стоять перед соціальними працівниками – це не забути, не загубити у щоденній метушні жодної людини, яка потребує допомоги, уваги та підтримки.

Напередодні свята, 30 жовтня, тих, хто завжди готовий прийти на допомогу, розділити чужі турботи та підтримати у нелегкий життєвий період, з професійним святом привітав селищний голова Володимир Андрієць та директор Центру надання соціальних послуг  Лосинівської селищної ради Лариса Костюченко. Висловили слова поваги і вдячності соціальним робітникам. Побажала усім працівникам міцного здоров’я, добра і злагоди в родинах.

Селищний голова відзначив грамотами та подяками за сумлінне виконання професійних обов’язків, особистий внесок у вирішення питань соціального захисту населення та з нагоди Дня працівника соціальної сфери кращих соціальних робітників.