ВОЇН АТО СЕРГІЙ ПОСТОЛ – ШАНОВНИЙ ГІСТЬ МАЛЕНЬКИХ ДОШКІЛЬНЯТ, МАЛЕНЬКИХ ПАТРІОТІВ

Дата: 10.11.2020 15:35

Вже шоста осінь застеляє стежку,

Листям пожовтілим, дощиком рясним.

У віконце мати сина виглядає,

Щиро просить Бога, щоб прийшов живим...

В нашій маленькій країні дошкілля вже вдруге проведена зустріч з воїном АТО, який погодився завітати до садочку.

Воїн АТО, учасник бойових дій в Дебальцево, Сергій Іванович Постол зі щирістю поділився з нами своїми думками та почуттями про пережите, наболіле.

Тема зустрічі не передбачала особливих радісних вражень, проте Сергій Іванович все ж зумів створити піднесений святковий настрій діткам.

Майбутні маленькі патріоти із захопленням слухали його розповідь про справжню дружбу на війні, взаємопідтримки та виручку. Затамувавши подих, він подумки полинув в пережите, не промовляючи зайвих слів про подвиги, за які був нагороджений заслуженими медалями. Серед них – медаль за надання медичної допомоги пораненим в бою.

Хлоп'ята не відривали оченята від мужнього солдата, справжнього патріота, захисника рідної землі.

Фото на згадку, сподівання на припинення війни та настання миру завершили зустріч, а дітки дарували свої лагідні посмішки, почуття подяки та щирий дитячий погляд.

Вихователь старшої групи Лідія Петрик