ЗВЕРНЕННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ

Дата: 11.11.2020 13:46

Шановні мешканці громади! В умовах пандемії коронавірусної хвороби COVID-19 в Україні та світі вкотре звертаюся до усіх вас і надалі бути відповідальними та свідомими.Чітко дотримуйтеся  карантинних заходів. І чим відповідальніше ми поставимося до дотримання карантинних обмежень, тим швидше зможемо повернутися до звичного життя.

Велике прохання до всіх мешканців громади відповідально поставитися до даної ситуації:

- За перших симптомів звертайтеся до свого сімейного лікаря;

- Мийте часто руки з милом упродовж 20-ти секунд або користуйтесь антисептиком;

- Уникайте контакту з людьми із симптомами ГРВІ, з тими, хто має симптоми застуди. Мінімальна дистанція — 1,5 метра;

- Уникайте дотиків до свого обличчя;

- Не торкайтеся брудними руками своїх очей, носа та рота;

-Термічно обробляйте продукти;

- Не їжте сире м'ясо, м'ясні субпродукти та яйця;

-Уникайте людяних місць!!!!!

- За можливості залишайтеся вдома!!!!!

Звертаюся до всіх  керівників підприємств, установ, організацій, приватних підприємств, керівників місцевих релігійних громад - протидія розповсюдженню коронавірусу має бути питанням №1. Неухильно дотримуйтеся  усіх загальнодержавних рекомендацій. Від цього залежить життя мешканців нашої громади. Проводьте роз’яснювальну роботу, говоріть з людьми, пояснюйте їм усю небезпеку, яку несе із собою COVID-19, адже лише так  ми зможемо зберегти здорову ситуацію в суспільстві під час карантину.

НЕ ПОРУШУЙТЕ ПРАВИЛ КАРАНТИНУ!

Цим ви збережете життя собі, своїм рідним та оточуючим. Здоров’я вам та вашим близьким!

Володимир Андрієць,

селищний голова