16 листопада 2020 року святкує свій 107-й день народження жителька селища Лосинівка - Катерина Лавринівна Ременюк.

Катерина Лавринівна  пережила Другу світову війну, голодомор, брала активну участь в обороні селища. Все своє життя пані Катерина пропрацювала в колгоспі. Попри поважний вік бабуся з оптимізмом дивиться на життєву дорогу, сміється й  розповідає історії з життя.

В такий знаменний день привітати  бабусю з днем народження  прийшли родичі та гості. Зі щирими та сердечними вітаннями звернулися до іменинниці селищний голова - Володимир Андрієць, керуючий справами (секретар) виконавчого комітету– Олена Боровик та директор Центру надання соціальних послуг  Лосинівської селищної ради- Лариса Костюченко, які побажали міцного здоров’я, прожити ще багато років, щоб вкотре відсвяткувати свій день народження. Було приємно споглядати щасливі очі іменинниці. Зараз в мирі і злагоді вона мешкає з дочкою.

Від усієї душі вітаємо Катерину Лавринівну Ременюк з днем народження, бажаємо міцного здоров’я, щирих людей поруч, радості й добра!