ВШАНУВАЛИ ПАМ’ЯТЬ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРІВ В УКРАЇНІ

Дата: 30.11.2020 14:24

28 листопада, у четверту суботу місяця в Україні вшановують День пам'яті жертв голодоморів. Він був запроваджений Указом Президента України у 1998 році. У 2006 році Законом України Голодомор 1932 – 1933 років був визнаний геноцидом.

Голодомор – це геноцид Українського народу, вчинений комуністичним тоталітарним режимом з наміром знищити, цілком чи частково українську національну групу.

До 87-их роковин Голодомору в Україні у закладах культури Лосинівської селищної ради відбулися заходи:

Книжкова виставка "Україна- пам'ятає, світ визнає" (Шняківська сільська бібліотека;

Книжкова виставка "Спинися, голову схили, в пам'ять жертв безкровної війни" (Леонідівська сільська бібліотека);

Книжкова виставка "Терни лихоліття" (Терешківська сільська бібліотека);

Книжкова виставка "Сповідаю жалобу сумну" (Сальненська сільська бібліотека);

Власноруч виготовили вінок та поклали до пам'ятного знаку «Пам'яті жертв Голодомору  1932-1933р»  (Сальненський сільський клуб);

Зав.бібліотекою для дітей Зоя Чумак разом з працівниками Будинку культури підготували виставку- пам'ять.Згадали та донесли маленькому поколінню історичне минуле України.