ВІДБУЛАСЯ ПЕРША СЕСІЯ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата: 03.12.2020 17:36

03 грудня 2020 року відбулася перша установча сесія Лосинівської селищної ради 9 скликання. Перше пленарне засідання сесії відкрила голова Лосинівської територіальної виборчої комісії Ольга Опанасенко, яка оголосила результати місцевих виборів 25 жовтня 2020 року.

Лосинівська ТВК  враховуючи результати виборів вирішила, що обраним головою Лосинівської територіальної громади  є Стрілець Анатолій Олексійович, обраний абсолютною більшістю голосів 1551 голос  з 3713 виборців, які взяли участь у голосуванні, що становить 41,7 %, обійшовши при цьому інших шість кандидатів на посаду голови Лосинівськї територіальної громади.

Депутатський корпус Лосинівської ОТГ складається з 22 депутатів.

Голова Лосинівської ТВК привітала новообраних депутатів та нового голову Лосинівської ОТГ Анатолія Стрільця, з визнанням повноважень і вручила їм відповідні посвідчення.

На першій сесії селищної ради були присутні 22 депутати.

Новообраний селищний голова Анатолій Стрілець склав присягу і підпис її текст. Подякував всім за виявлену довіру, привітав з перемогою всіх обраних депутатів, закликавши до єднання задля спільної роботи на користь громади, побажавши всім міцного здоров’я, натхнення в роботі,  плідної праці. Новообрані депутати також склали присягу.

Завершивши усі необхідні установчі процедури про визнання повноважень депутатів і селищного голови, новообрані депутати приступили до виконання повноважень, зокрема, вирішення питань порядку денного сесії.

Обрали лічильну комісію для обрання секретаря селищної ради. Далі за пропозицією селищного голови та результатами таємного голосування депутати обрали секретаря селищної ради. Цю посаду обійматиме – Наталія Кошарна. Депутати підтримали її кандидатуру одноголосно.

За пропозицією селищного голови затвердили на посаду заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів, керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету- Оксану Мелашенко.

Після чого новообрані депутати перейшли до розгляду інших питань порядку денного сесії, а саме: питання щодо внесення змін до структури апарату Лосинівської селищної ради та її виконавчих органів, затвердження Положення про старосту, про утворення старостинських округів Лосинівської селищної ради, про затвердження старост Лосинівської селищної ради, затвердження переліку та персонального складу постійних комісій Лосинівської селищної ради та положення про депутатські комісії, утворення виконавчого комітету Лосинівської селищної ради, визначення його чисельності, затвердження персонального складу,  умови оплати праці Лосинівського селищного голови, створення фінансового відділу Лосинівської селищної ради та затвердження Положення про фінансовий відділ.

Всі питання порядку денного які були затверджені в повніи? мірі виконані та прии?няті відповідні рішення з кожного питання.