ВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З  ДНЕМ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

Дата: 04.12.2020 20:19

Шановні депутати, члени виконавчого комітету, працівники та ветерани органів місцевого самоврядування! Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята - Дня місцевого самоврядування!

Це свято ініціативних та рішучих людей, які сміливо і впевнено беруть на себе всі проблеми. На Вас покладена велика відповідальність,  як за соціально-економічний стан територіальної громади, так і за благополуччя її жителів, за створення комфортних умов для проживання мешканців сіл та селищ.

Тож з  нагоди свята прийміть слова вдячності за вашу самовіддану працю. Від усього серця бажаю вам миру та благополуччя, міцного здоров’я, наснаги, витримки, оптимізму. Хай ніколи вас не покидає віра, надія, любов. Нехай ваша професійність та досвід, а також творче ставлення до виконання своїх обов’язків сприяють розбудові та розвитку рідної  Лосинівської громади.

З повагою,

селищний голова Анатолій Стрілець