ВІДБУЛАСЯ  НАРАДА

  • 375

7 грудня 2020 року  селищний голова Анатолій Стрілець,  провів нараду. На нараді були присутні начальники відділів та працівники  апарату Лосинівської селищної ради.

На початку наради селищний голова привітав всіх присутніх з Днем місцевого самоврядування. Під час наради виступив кожен начальник відділу,  озвучивши  ряд першочергових питань, які на сьогодні є нагальними у вирішенні. Зокрема, питання про стан відвідування учнями закладів освіти, щодо складання та подання  Програм на 2021рік для формування проекту бюджету,  про призов на строкову військову службу, про прийняття та переведення 18 соціальних робітників які обслуговують одиноких непрацездатних громадян  з управління соціального захисту населення Ніжинської РДА до Центру надання соціальних послуг Лосинівської селищної ради,  про нарахування субсидій, про упровадження Програмного комплексу «Інтегрована інформаційна система «Соціальна громада»». Далі в ході наради було визначено план роботи.

Підводячи підсумки  наради, Анатолій Стрілець дав усні доручення по кожному з розглянутих питань та наголосив на відповідальності кожного за доручену справу.

Виконавчий комітет Лосинівської селищної ради