ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ОПЕРАТИВНОГО ШТАБУ ЩОДО ПРОТИДІЇ ПОШИРЕННЯ КОРОНАВІРУСУ

Дата: 09.12.2020 15:33

08 грудня 2020 року селищний голова Анатолій Стрілець, провів засідання оперативного штабу з протидії поширення коронавірусної хвороби (COVID-19) на території Лосинівської ОТГ.

На порядок денний були винесені наступні питання:

- Про ситуацію щодо поширення респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої корона вірусом на території Лосинівської селищної ради. Інформував Іван Бондар – головний лікар КНП «Ніжинський центр первинної медико-санітарної допомоги» та Віктор Кільовий – начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту.

- Про роботу Сальненського НВК «ЗНЗ-ДНЗ» І-ІІІ ст.в умовах карантинних обмежень. Інформував Віктор Кільовий – начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту та Надія Калініченко - директор Сальненського НВК «ЗНЗ-ДНЗ» І-ІІІ ст

- Про виконання заходів щодо запобігання розповсюдженню корона вірусної інфекції на території Лосинівської ОТГ. Інформувала Оксана Мелашенко – заступник голови, керуючий справами (секретар) виконавчого комітету.

Під час засідання напрацьований план дій щодо дотримання санітарно-епідеміологічних вимог в умовах карантину.