ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДЕЗЗАСОБАМИ УЧАСНИКІВ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ

Дата: 09.12.2020 19:44

Згідно постанови Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 2020 року №984 «Про виділення коштів на забезпечення дезінфікуючими засобами учасників освітнього процесу у закладах загальної середньої освіти» на заклади освіти Лосинівської ОТГ виділено 60671 грн.

Державні кошти розподілені на закупівлю дезінфікуючих засобів для обробки рук і шкіри та дезінфекційних засобів для обробки поверхонь. Відділом освіти, сім’ї, молоді та спорту Лосинівської селищної ради було заключено договір з фірмою ТОВ «Лізоформ медікал» та закуплено дезінфікуючі засоби: «Госпісепт», «АХД-2000», «Бланідас 300», серветки для дезінфекції  гаджетів «Етасепт».

Дана продукція сертифікована та буде розподілена між закладами освіти громади пропорційно до чисельності здобувачів освіти 1-11 класів, найближчим часом.

Спеціаліст відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту

Ольга Романченко