УВАГА! КОНКУРС!

  • 429

З 11 грудня 2020 року оголошено конкурс на заміщення вакантних посад у структурний підрозділ виконавчого комітету Лосинівської селищної ради Ніжинського району Чернігівської області.

У фінансовий відділ:

- начальник відділу,

- головний спеціаліст (2 одиниці).

Вимоги до кандидата на посаду начальника відділу: громадянство України, вільне володіння державною мовою та комп’ютерною технікою, вища освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста, стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах не менше 2 років.

Вимоги до кандидата на посаду головного спеціаліста відділу: громадянство України, вільне володіння державною мовою та комп’ютерною технікою, вища освіта не нижче ступеня бакалавра, відповідна підготовка та стаж роботи за фахом.

Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі:

1) заява про участь у конкурсі та резюме у довільній формі;

2) заповнена особова картка (форма П-2 ДС) з відповідними додатками (автобіографія, трудова діяльність);

3) дві фотокартки розміром 3 х 4 см;

4) копія документів про освіту;

5) декларація про майно;

6) копія паспорта;

7) копія військового квитка.

Заяви та документи, необхідні для участі в конкурсі, приймаються до 11 січня 2021 року. Прийом документів та надання інформації щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці проводиться в приміщенні Лосинівської селищної ради за адресою: 16663 Ніжинський р-н, смт. Лосинівка, вул. Шевченка, 2, тел.61-1-65.

Виконавчий комітет Лосинівської селищної ради

Інші оголошення

Всі оголошення