ШАНОВНІ ДЕПУТАТИ ЛОСИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата: 11.12.2020 17:57

Запрошуємо Вас взяти участь у  засіданні 2 (позачергової)  сесії 8 скликання Лосинівської селищної ради, яка відбудеться 14 грудня 2020 року о 14:00 год. в приміщенні Лосинівської селищної ради.

Засідання постійних комісій відбудеться 14 грудня 2020 року о 12:00 год. в приміщенні Лосинівської селищної ради.

ПОВІСТКА ДЕННА

1.Про затвердження регламенту  Лосинівської селищної ради  восьмого скликання.

2. Про затвердження структури та загальної чисельності апарату виконавчого

комітету Лосинівської селищної ради.

3.Про утворення старостинських округів.

4. Про затвердження  старост та присвоєння їм рангів.

5. Про внесення змін до персонального складу виконавчого комітету Лосинівської селищної ради.

6. Про виготовлення номерних гербових печаток  для старост відповідних старостинських округів Лосинівської селищної ради Ніжинського району Чернігівської області.

7. Про закріплення номерних  гербових печаток за старостами відповідних старостинських округів Лосинівської селищної ради Ніжинського району Чернігівської області.

8. Про покладання обов’язків із вчинення нотаріальних дій та вчинення дій щодо ведення погосподарського обліку.

9. Про початок процедури реорганізації Перемозької сільської ради Ніжинського району Чернігівської області шляхом приєднання до Лосинівської селищної ради.

10. Про початок  процедури реорганізації Галицької сільської ради Ніжинського району Чернігівської області шляхом приєднання до Лосинівської селищної ради..

11.Про початок  процедури реорганізації  Світанківської сільської ради Ніжинського району Чернігівської області шляхом приєднання до Лосинівської селищної ради..

12.Про початок процедури реорганізації Данинської сільської ради Ніжинського району Чернігівської області шляхом приєднання до Лосинівської селищної ради.

13. Про надання згоди на прийняття у комунальну власність Лосинівської селищної ради закладів освіти та їх майна із спільної власності територіальних громад сіл, селища Ніжинського району.

14. Про надання згоди на прийняття у комунальну власність Лосинівської селищної ради закладів культури та їх майна із спільної власності територіальних громад сіл, селища Ніжинського району.

15. Про надання згоди на прийняття у комунальну власність Лосинівської  селищної  ради будівель  КНП «Ніжинський  центр первинної медико-санітарної допомоги» , що перебувають у спільній  власності територіальних

громад сіл, селища Ніжинського району.

16.Про внесення змін до рішення 36 сесії 8 скликання від 2012.2019 року «Про затвердження селищного бюджету на 2020 рік».

17.Про внесення змін до додатку 1 та додатку 2  рішення « Про внесення змін до рішення 36 сесії 8 скликання від 2012.2019 року «Про затвердження селищного бюджету на 2020 рік» від 20.10.2020 року .

18. Про внесення змін до Статуту та доповнення  нових видів економічної

діяльності комунального підприємства «Промінь» Лосинівської селищної ради.

19. Про внесення змін до статуту та доповнення  нових видів економічної

діяльності комунального підприємства «Благоустрій» Лосинівської селищної ради Ніжинського району Чернігівської області.

20. Про внесення змін до складу тендерного комітету.

21. Про проведення земельних  торгів в формі аукціону.

22.Про прийняття земельних ділянок  державної власності у комунальну

власність.