ЗВЕРНЕННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ДО ДНЯ ВШАНУВАННЯ УЧАСНИКІВ ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ АВАРІЇ НА  ЧАЕС

Дата: 14.12.2020 13:33

Щорічно 14 грудня Україна вшановує учасників ліквідації наслідків однієї з найбільших аварій на атомних електростанціях — аварії на Чорнобильській АЕС.

Чорнобиль, більшою чи меншою мірою, торкнувся кожного з нас. Минають роки, але незмінним залишається лише одне – повага до людей, які віддали заради нас найцінніше – своє життя. Саме завдяки вашому подвигу ми живемо, насолоджуємося життям та мріємо про щасливе майбутнє.

Ми у вічному боргу перед тими, хто врятував усіх нас,  країну, людство від ядерного вогню, виконавши найвищий синівський обов’язок перед рідною землею і рідним народом.

Щиросердно дякую чорнобильцям за їхній подвиг, велика вам подяка та шана за відвагу, патріотизм і мужність.

Щиро бажаю всім Вам та Вашим рідним і близьким міцного здоров’я, життєвої енергії, сімейного затишку, щастя, миру, добра й злагоди. Хай завжди поруч з Вами буде людська подяка за Ваші добрі справи!

Хай ніколи не повториться жах чорнобильської катастрофи, а пам’ять про ті події навчить нас цінувати мир та спокій.

З повагою,

селищний голова Анатолій Стрілець