ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ 2 (ПОЗАЧЕРГОВОЇ) СЕСІЇ ЛОСИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ 8 СКЛИКАННЯ

Дата: 14.12.2020 20:31

14 грудня 2020 року відбулося  засідання 2 (позачергової) сесії Лосинівської селищної ради 8 скликання.

Із 22 депутатів ради, присутніх було 19. В роботі сесії взяли участь селищний голова – Анатолій Стрілець, секретар селищної ради – Наталія Кошарна, заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів, керуючий справами (секретар) виконавчого комітету - Оксана Мелашенко, в.о. начальника відділу  фінансів та бухгалтерського обліку – Світлана Процан, спеціаліст-юрисконсульт - Михайло Нещерет, старости старостинських округів.

На порядку денному було  розглянуто 22 питання. По кожному питанню, яке було розглянуто та обговорено депутатами селищної ради, прийнято відповідне рішення.

Зокрема, депутати прийняли рішення про початок реорганізації Перемозької, Данинської, Світанківської, Галицької сільських рад, про затвердження старост, структури виконавчого комітету.

Також, прийняті рішення про надання згоди на прийняття у комунальну власність Лосинівської селищної ради закладів освіти, культури та їх майна із спільної власності територіальних громад сіл Ніжинського району.