ВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ СВЯТОГО МИКОЛАЯ

• 642

Шановні жителі громади! День святого Миколая, який відзначають 19 грудня — одне з найочікуваніших та найрадісніших свят не тільки для дітей, але й дорослих, які в цей день також починають вірити у всілякі дива. Це свято любові та душевної теплоти, щедрості та доброти.

Святий Миколай-Чудотворець належить до найвизначніших святих, якого люблять і шанують. Він приносить радість та веселощі для кожного і тому ми з нетерпінням очікуємо на нього.

Прийміть мої найщиріші привітання з Днем Святого Миколая! Бажаю всім вам міцного здоров'я, успіхів у всіх  починаннях, радості та щастя. Нехай це свято наповнить ваш будинок щастям, теплотою і любов'ю, а ваше життя буде яскравим!

Хай Святий Миколай-Чудотворець принесе кожному той подарунок, на який він найбільше очікує. Нехай  збудуться ваші найзаповітніші мрії та побажання, хай мир, любов, достаток та щастя супроводжують кожного з вас.  Нехай усі негаразди проходять повз і не зачіпають вас. Вірте в чудо, і воно обов’язково здійсниться!

З повагою,

селищний голова Анатолій Стрілець