ПАМ’ЯТКА ДЛЯ БАТЬКІВ НА ПЕРІОД ЗИМОВИХ КАНІКУЛ

Дата: 24.12.2020 17:08

Шановні батьки! Розпочинаються зимові канікули. Це пора відпочинку, свят та розваг. Але для того, щоб канікули були веселими й корисними, а головне безпечними необхідно пам’ятати про безпечну поведінку.

Сьогодні, в умовах пандемії коронавірусної хвороби COVID-19 в Україні та світі звертаюся до вас бути відповідальними та свідомими. Чітко дотримуйтеся карантинних заходів та бережіть здоров’я своїх дітей .

- за перших симптомів у дитини звертайтеся до свого сімейного лікаря;

- нагадуйте дітям про миття рук з милом упродовж 20-ти секунд або користування антисептиком;

- нагадуйте дітям про уникнення контакту з людьми із симптомами ГРВІ, з тими, хто має симптоми застуди.

- нагадуйте про дотримання дистанції (Мінімальна дистанція — 1,5 метра);

- наголошувати на необхідності носіння засобів індивідуального захисту;

- за можливості нехай діти залишаються вдома та уникають скупчень людей;

- проводьте роз’яснювальну роботу, говоріть з дітьми, пояснюйте їм небезпеку, яку несе із собою COVID-19;

- не залишайте дітей без нагляду. Ви повинні знати, де знаходиться ваша дитина протягом дня і ночі;

- слідкуйте, щоб діти обережно поводилися з вогнем;

- використання піротехнічних засобів (петард, бенгальських вогнів, хлопавок) небезпечне для життя і здоров’я;

- нагадуйте дітям, що необхідно дотримуватись правил дорожнього руху;

- не дозволяйте, щоб діти ходили на водоймища;

Шановні батьки, дбайте про здоров’я та життя Вашої дитини! Пам’ятайте: життя Ваших дітей – у ваших руках, намагайтеся зробити все, щоб зберегти його.

Тримайте під контролем проведення дозвілля сином (донькою) за межами дому. Проводьте роз’яснювальні бесіди. Обмежте перебування вашої дитини за межами дому у вечірній час. Не дозволяйте дітям відвідувати місця, де вживаються спиртні напої.

Увага! В період зимових канікул особисту відповідальність за життя та здоров’я дітей покладається на батьків.

селищний голова Анатолій Стрілець