ПРОЙШОВ МОЛОДІЖНИЙ ДІАЛОГ

  • 459

Сьогодні, 28 грудня 2020 року селищний голова Анатолій Стрілець, взяв участь у Молодіжному діалозі «Рівні можливості незалежно від місця знаходження».

Під час діалогу селищний голова розповів про плани, висловив свої пропозиції та бачення, щодо подальшого розвитку молоді громади та її мешканців  та наголосив про підтримку зі свого боку. Також, користуючись нагодою вручив Подяку селищного голови Молодіжній Громадській Раді за активну громадську, життєву позицію, активну участь  в спортивно-масових та культурно-масових заходах громади та патріотизм.

Далі обговорили європейський діалог та молодіжні цілі. Сформували пропозиції по реалізації шостої молодіжної цілі ЄС «підтримка молоді з малих міст та сільської місцевості» в нашій громаді.

Захід відбувся в рамках Адвокаційної ГО «Центр молодіжної політики», що проводиться спільно Національною молодіжною радою України в рамках проєкту «Зміцнення молодого громадянського суспільства та культури пам’яті» у співпраці з DBJR, BDKJ, ТУСК «Обнова» та за фінансової підтримки МЗС Німеччини. Позиції, висловлені у матеріалах, не завжди відображають погляди Національної молодіжної ради України, DBJR, BDKJ, ТУСК «Обнова» чи МЗС Німеччини.

Виконавчий комітет Лосинівської селищної ради

Інші новини

Всі новини