ПЕРШІ ДНІ РОБОТИ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ АНАТОЛІЯ СТРІЛЬЦЯ

Дата: 30.12.2020 15:24

3 грудня 2020 року відбулася перша сесія Лосинівської селищної ради, на якій Анатолія Олексійовича Стрільця обрано на посаду Лосинівського селищного голови. Робота селищного голови різностороння та багатогранна. Багато різних якостей потрібно людині, аби бути хорошим керівником. Одна з найважливіших – бачити та вирішувати проблеми кожного мешканця громади, вміти знаходити компроміс. Тому, з перших днів роботи Анатолій Стрілець розпочав робочі поїздки по всіх населеним пунктам громади, аби більш детально вивчити всі актуальні питання та проблеми мешканців сіл.

4 грудня з робочим візитом селищний голова завітав до сіл Терешківка, Шняківка, Сальне, де зустрівся з населенням, обговорили питання щодо первізників маршрутних автобусів.

5 грудня Анатолій Стрілець відвідав Галицький старостинський округ, де вирішували питання по облаштуванню Галицького сільського ринку. В с. Світанок побував у музеї «Світанківський історико-краєзнавчий музей Україно-Чесько-Словацької дружби» та обговорили перспективи подальшого розвитку музею.

7 грудня 2020 року Анатолій Стрілець провів нараду в Лосинівській селищній раді, на якій були присутні начальники відділів та працівники апарату Лосинівської селищної ради та привітав усіх присутніх з Днем місцевого самоврядування.

З нагоди свята (день пам'яті святої великомучениці Катерини) селищний голова відвідав найстаршу жительку Лосинівської громади - Катерину Лавринівну Ременюк. На згадку про рідне селище, Анатолій Стрілець подарував Катерині Лавринівні книжку «Лебединий шлях над Лосиними головами».

8 грудня – нарада в Ніжинській РДА стосовно передачі закладів району у комунальну власність громад, алгоритму дій передачі майна на баланс, розрахунки з утримання установ, співфінансування деяких закладів. Цього ж дня селищний голова Анатолій Стрілець провів засідання оперативного штабу з протидії поширення коронавірусної хвороби (COVID-19) на території Лосинівської ОТГ

9 грудня – робочий візит до Сальненського старостинського округу по вирішенню питань по опаленню приміщення сільської ради, роботи новопризначеного старости. В Перемозькому старостинському окрузі вирішували питання по альтернативному опаленні школи. Анатолій Стрілець провів засідання оперативного штабу з протидії поширення коронавірусної хвороби (COVID-19) на території Лосинівської ОТГ.

10 грудня – візит до ЗДО «Сонечко» Лосинівської селищної ради, обговорення актуальних проблем закладу. Нарада з керівниками відділів Лосинівської селищної ради стосовно структури виконавчого апарату.

11 грудня - м. Чернігів. Головне управління держгеокадастру у Чернігівській області – передача земель державної власності у комунальну власність Лосинівської ТГ.

12 грудня - Галицький старостинський округ – зустріч з мешканцями та керівниками. Шняківський старостинський округ – обстеження об’єктів (ФАП, сільський клуб) та визначення актуальних проблем та їх вирішення.

14 грудня 2020 року - робоча нарада з працівниками Лосинівської селищної ради; відзначили День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції; відбулося засідання 2 (позачергової) сесії Лосинівської селищної ради.

15 грудня – зустріч з керівництвом національної поліції області та району з приводу поліцейського Лосинівської громади та обслуговування камер відео спостереження по населених пунктах громади.

16 грудня – Перемозький старостинський округ. Зустріч з інвесторами по питанню альтернативного опалення в школі.

17 грудня - Лосинівська МПО – про готовність пожежної команди діяти в надзвичайних ситуаціях у зимовий період. Данинський старостинський округ, Шатурський старостинський округ – обстеження об’єктів (школа, ФАП, сільські клуби, бібліотеки) та визначення актуальних проблем та їх вирішення.

Цього ж дня селищний голова Анатолій Стрілець провів засідання оперативного штабу з протидії поширення коронавірусної хвороби (COVID-19) на території Лосинівської ОТГ.

18 грудня – Терешківський старостинський округ – зустріч з мешканцями та обговорення актуальних проблем.

Галицький старостинський округ – зустріч з мешканцями та обговорення актуальних проблем.

22 грудня – зустріч з мешканцями сіл Перемога, Чистий Колодязь по земельних питаннях.

23 грудня відбулося засідання виконавчого комітету Лосинівської селищної ради. Всього члени виконавчого комітету розглянули 37 питань порядку денного.

28 грудня 2020 року Анатолій Стрілець, взяв участь у Молодіжному діалозі «Рівні можливості незалежно від місця знаходження». Під час зустрічі селищний голова розповів про плани, висловив свої пропозиції та бачення щодо подальшого розвитку молоді громади та її мешканців та наголосив про підтримку зі свого боку.

Отже, перші дні роботи Анатолій Стрілець розпочав із налагодження діалогу між місцевою владою та мешканцями громади. Селищний голова побував у всіх населених пунктах територіальної громади, почув думку людей, визначив проблеми населених пунктів та шляхи їх вирішення для подальшого розвитку Лосинівської громади.