ПЕРЕДСВЯТКОВІ МОМЕНТИ РАДОСТІ

Дата: 31.12.2020 12:58

Остання сторінка в календарі 2020 року… У буденних клопотах знаходиться хвилинка для дуже важливих справ, які несуть з собою тепло, турботу, увагу і часточку щастя для діток.

Цього року солодкі новорічні подарунки до  новорічних свят отримали дітки територіальної громади. Серед них – діти, що опинилися в складних життєвих обставинах, діти-сироти, діти позбавлені батьківського піклування, малозабезпечені та діти внутрішньо  перемішених осіб.  Солодкі подарунки були придбані за кошти місцевого бюджету. Із величезним задоволення та посмішками на обличчі діти щиро дякували.

Селищний голова Анатолій Стрілець, служба у справах дітей, старости старостинських округів та виконавчий  комітет Лосинівської селищної ради вітає всіх з наступаючими святами. Нехай у Ваших сім’ях панує любов і злагода, нехай добробутом наповнюється дім.

Веселих свят та щасливого Різдва.