ПРИВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ  З НОВИМ РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!

  • 617

Шановні жителі Лосинівської територіальної громади! Дорогі мої земляки! Щиро вітаю вас із наступаючими святами - Новим 2021 роком та Різдвом Христовим.

Знаю, як кожен із вас, чекає Нового року. І не так самого свята, як змін на краще. Непростим виявився для нас рік, що минає. Нехай з останніми хвилинами Старого року Вас покинуть турботи та негаразди, а прийдешній рік  увійде у Вашу оселю щедрим і бажаним гостем, примножить здобутки кожної сім’ї, принесе достаток, довгоочікуваний мир, стабільність, єдність та впевненість у завтрашньому дні.

Для кожного з нас початок Нового року - це нові плани, мрії та сподівання. Від усієї душі бажаю вам великого людського щастя, міцного здоров'я, добра й радості, вірних друзів та близьких людей поруч. Нехай 2021 рік виправдає ваші самі добрі надії і прагнення, принесе добробут вашим сім'ям. Нехай панують у ваших домівках взаєморозуміння й любов, здійсняться всі шляхетні бажання і заповітні мрії, а кожен день Нового 2021 року наповниться добром і щастям! А нашій громаді- реалізації  усіх планів і задумів задля покращення нашого з вами майбутнього, дорогі земляки!

Зустрічайте свята з посмішкою і будьте щасливі! З Новим роком! Із Різдвом Христовим, дорогі друзі!

З повагою

селищний голова Анатолій Стрілець