ВІДБУЛАСЯ  ЩОТИЖНЕВА НАРАДА

Дата: 04.01.2021 18:09
Кількість переглядів: 83

04 січня 2021 року  селищний голова Анатолій Стрілець, провів робочу нараду. На нараді були присутні начальники відділів та працівники апарату Лосинівської селищної ради.

На початку наради селищний голова привітав всіх присутніх з Новим роком та Різдвом Христовим, побажав миру, злагоди, здоров’я та наснаги в новому році. Далі обговорили актуальні питання життєдіяльності територіальної громади та визначили основні напрямки роботи на поточний тиждень. Зокрема:

-про початок процедури реорганізації сільських рад шляхом приєднання до Лосинівської селищної ради;

- про створення розпорядження селищного голови про комісію з благоустрою територій Лосинівської селищної ради;

- про стан справ в освіті;

- про планування та підготовку  проведення сесії;

Заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів, керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Оксана Мелашенко, наголосила про подачу щомісячних та щотижневих планів роботи. Також, обговорили підготовку та проведення – Дня Соборності України під час карантинних обмежень.

За результатами наради селищним головою були надані доручення відповідальним  особам для вирішення в межах своїх повноважень.